Sponsorzy


Login Form35 - lecie ChTP-F PDF Drukuj Email
Niedziela, 07. Marzec 2021 22:21

 

 

 

Zarząd ChTP-F rozpoczął przygotowania do obchodów jubileuszowych.

1. w maju odbędą się: Ogólnopolskie uroczystości napoleońskie z okazji przypadającej w dniu 5 maja 200 – setnej rocznicy śmierci Napoleona Bonaparte (1769 – 1821)

- cmentarz żołnierzy napoleońskich ( ul. Igielska);

2. w lipcu: Klubowe Mistrzostwa Polski w petanque III liga (bulodrom w parku 1000 – lecia;

3. prace związane z wydaniem monografii ChTP-F;

4. w październiku gala jubileuszową z wystawą fotografii

pn. „wspomnienia zapisane na fotografii”

Apelujemy do Chojniczan oraz osób które posiadają pamiątki, dokumenty czy zdjęcia z wydarzeń związanych z jakimkolwiek faktem dotyczącym działalności CHTP-F -

o udostępnienie materiałów w formie skanów na jeden z adresów:

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub pocztą na adres: Chojnickie Towarzystwo Polsko-Francuskie 89-600 Chojnice ul Wysoka 3.

Zdjęcia na wystawę fotograficzną wykonane na papierze powinny być w formacie nie mniejszym niż 210x150 mm z opisem na odwrocie: data (miesiąc, rok), miejsce, nazwisko i imię oraz adres właściciela zdjęcia (dla możliwości zwrotu po wystawie).

Skany zdjęć w wiadomości e-mail powinny zawierać informację: datę i miejsce wydarzenia.

Bardzo zależy nam na włączeniu się wszystkich, którzy brali udział w życiu ChTP-F w jakimkolwiek wydarzeniu i dostarczeniu materiałów, by monografia i wystawa fotograficzna były bogatsze w spojrzenia na te same fakty z różnych stron.

Przeżyjmy to jeszcze raz razem!